Potřebujete lešení? Půjčte si ho

V dnešní době je velice výhodné pořídit si chátrající nemovitost a provést na ní veškeré rekonstrukční práce. Samozřejmě, že si s některými činnostmi neporadíte a budete si muset pozvat odborníky, ovšem základní práce zvládne doslova každý. K těm nejnáročnějším bude patřit otlučení staré omítky ještě před novým nahozením, případně natřením.

Která lešení jsou k dispozici?

Pro provádění výškových prací se nejlépe hodí hliníková lešení. Nedá se ovšem předpokládat, že bude každý z vás vlastnit dostatek jednotlivých segmentů. Právě proto je zde půjčovna lešení, kde si můžete za výhodnou cenu pronajmout hned několik částí hliníkového lešení, které je široké 1,35 metru. K dispozici je hned několik výškových variant, takže si můžete zvolit právě to lešení, které je pro vás akorát. V případě běžného rodinného domu si vystačíte s výškou 8,2 metru, popřípadě 10,2 metru. 

Není takové lešení příliš malé?

Asi si budete říkat, že uvedená šířka 1,35 metru není příliš. Věřte tomu, že je to největší prodávaný rozměr a že vám takový pracovní prostor bude opravdu stačit. Lešení disponuje maximálním zatížením 200 kg/m2. Od 2,5 metru výšky sice budete muset použít tříhranné stabilizátory, avšak při výškových pracích by měla být bezpečnost vždy na prvním místě.

Co když potřebuji provádět výškové práce ve stísněném prostoru?

Hliníková pohyblivá lešení jsou navíc vhodná jak k činnostem v exteriéru, tak i v interiéru. Uvnitř budov pak můžete využít maximální výšky přesahující 15 metrů, což je na pohyblivé lešení opravdu hodně. Ve stísněných prostorech raději zauvažujte o pronájmu lešení pro jednu osobu. Takový systém se dá snadno přenést a složit pouze jedním člověkem, a proto je velice vhodný právě pro domácí rekonstrukce. Velice jednoduché je i rozšíření do schodišťového provedení pro zvýšení bezpečnosti.

Výškových prací se s hliníkovým lešením nemusíte bát. Jde o stabilní a bezpečný nástroj, pomocí kterého se oprava fasády vašeho domu stane doslova hračkou.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top