Jak vybrat sedačku do malého bytu

V malých bytech je problém s každým metrem čtverečním, uspořádat ho tak, aby působil útulně a bylo v něm k hnutí, to je někdy neskutečná potíž. I v menších prostorách je ovšem možné si dost elegantně poradit, a to je k dispozici hned několik zajímavých možností, které budou hodně šetřit místo.

Rozkládací sedací souprava do malého bytu

Dvě lůžka, bezpečně, snadno a navíc i skladně. Speciální rozkládací mechanismus umožní ušetřit spoustu místa, jedno místo na posteli má pak nosnost i sto kilogramů, tudíž se není proč obávat problémů. Sedačka by měla být pohodlná, maximálně funkční a neměla by zabírat příliš prostoru – a právě ta rozkladná podobné nároky splňuje víc než na jedničku.

Promyslete si i barevné provedení sedačky. Proč vlastně? Jistě není tajemstvím, že tmavší barvy opticky zmenšují místnost a u těch světlých je tomu právě naopak. Naštěstí je výhodou, že právě světlé barvy přicházejí znovu do módy, takže doslova a do písmene zabijete „dvě mouchy jednou ranou“.

Úložný prostor je velké plus

Pokud máte menší byt, je jasné, že úložný prostor navíc je doslova zlatý. Sedačka, která má úložný prostor a můžete na něm v případě potřeby klidně i uložit návštěvu, pak znamená úplné požehnání. Kdo má rád rohovou sedačku s širokými područkami, bohužel si bude muset nechat asi zajít chuť. Do minimalistického obývacího pokoje by si totiž pořídil dost nevhodný kus nábytku, který by ve finále spíše překážel.

Abychom opticky zvětšili prostor, bude třeba ještě několik málo dalších věcí. Co takhle konferenční stolek s kolečky? Na menším prostoru určitě využijete, stejně tak raději pošetřete s dekoracemi, které by mohly jen zabírat místo. A v neposlední řadě – chce to hlavně světlo, co nejvíce světla! Takže hurá do zařizování.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top