Biokosmetika od českých producentů vaši pleť pohladí a podpoříte domácí výrobu

V dnešní době jsou k dispozici kosmetické přípravky s různými vlastnostmi, které vyhoví různým druhům pokožky. Bohužel mnohé z nich obsahují i toxické látky, a proto dává spousta lidí přednost přírodním produktům.

Biokosmetika je pro lidskou pokožku, vlasy i nehty výhodná a nabízí spoustu benefitů. Jedná se totiž o pleťové krémy, vody a peelingy, šampony i kondicionéry vyrobené z přírodních a organických látek. Kosmetika ze 100 % bio plodin je šetrná, nedráždí a hydratuje. V žádném případě není testována na zvířatech a neobsahuje škodlivé složky.

Poznávací znamení přírodních produktů

V pestré nabídce prodejců je složité se vyznat, proto sledujte složení krémů a šamponů. Kosmetika v bio kvalitě musí být přírodního či organického původu. K její výrobě jsou používány jen rostliny, v nichž nejsou obsaženy chemické látky ani pesticidy, jako jsou konzervanty, barviva, silikony a další syntetické prvky. Biokosmetika není testována na zvířatech a její obaly jsou recyklovatelné. S tím je spojena i šetrnost k životnímu prostředí.

Její účinností budete překvapeni

I když preferuje spousta lidí produkty, které nejsou organické, tak se stává přírodní kosmetika stále populárnější a nejedná se o žádný reklamní tah. Když se ponoříme do minulosti, máme jasný důkaz o její účinnosti. Naše babičky si vyráběly kosmetiku z léčivých bylin a nezatěžovaly tak tělo toxiny. Díky přírodní kosmetice poskytnete pokožce potřebnou výživu, hydrataci a mladistvý vzhled. Zbavíte se vrásek, pigmentových skvrn i akné.

Kde nakoupit?

Pokud chcete mít jistotu, že nakoupíte opravdu biokosmetiku, mrkněte se do e-shopu Ekokočka, kde můžete vybírat z bohaté škály přírodních produktů z české produkce. O každém výrobku se dozvíte vše potřebné a budete seznámeni s jeho složením. Ekokočka podporuje domácí maloobchodní výrobu, proto jsou přípravky připraveny v tom nejvyšším standardu kvality.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top