Kde nakoupit investiční zlato?

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Už nemusíte! Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Levné zlato na Moravě

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Nejlepší nabídka na trhu

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Investice, která se vyplatí

Cena zlata totiž láme rekordy. Během několika posledních týdnů přinesla investorům až nečekaně vysoké výnosy. Tyto zlaté časy navíc, zdá se- ještě zdaleka nekončí. Analytici očekávají další růst jeho ceny. Pokud jste až doposud čekali na vhodný okamžik, kdy do zlata investovat, tak vězte, že ten už dávno nastal.

Buďte na pozoru

Při nákupu tohoto drahého kovu se ale vyplácí jistá obezřetnost. Uvědomte si, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Různí prodejci je ale nabízí za zcela různé ceny, které tak je na místě srovnávat.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top