Chcete dětské hřiště na zahradu? Poradíme vám s výběrem

Pokud bydlíte v rodinném domě, k němuž náleží kromě jiného i prostorná zahrada, vyhraďte část i dětem. Co takhle pořídit dětské hřiště, aby se vaše ratolesti nenudily, zatímco vy vaříte? Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí vám spoustu možností. Výroba svépomocí je náročná na čas, a proto se jako ideální řešení nabízí alternativa na klíč.

Dětské hřiště se může skládat ze skluzavky, houpačky i dalších herních prvků. Záleží především na preferencích vašich malých spolubydlících. Jak dětské hřiště vybrat? V první řadě myslete na bezpečnost. Cena by tedy neměla být rozhodující faktor.

Splňte dětský sen

Vzpomeňte si na své dětství. Určitě byste byli nadšení z toho, kdyby vám na zahradě vyrostlo dětské hřiště. Bohužel, v minulosti nebyly takové možnosti, skluzavky byly pouze na veřejných hřištích. V současné době jsou však možnosti úplně jiné, rozmanité. Dětská hřiště navíc nevyjdou tak draho, jako tomu bylo před deseti lety.

Pro výrobu se používá vysoce kvalitní dřevo, zapomínat se však nesmí ani na bezpečnostní prvky. Přírodní materiál dokonale zapadne do prostředí zahrady, dřevo je navíc odolné, velice dobře se s ním pracuje.

Co všechno hřiště nabídne?

Sami si zvolíte, z jakých částí se má hřiště skládat. U ratolestí jsou velice oblíbené i dětské domečky, do nichž se ukryjí před dospělými. Samotné hřiště pak může nabídnout šplhací lano, skluzavku, provazový žebřík, houpačku, příčný žebřík, tabuli a podobně. Stejně jako se nekladou meze dětské fantazii, tak ani dětským hřištím.

Hřiště může být pirátskou stanicí, ale i královstvím princů a princezen. Výrobci nezapomínají na dětské pojetí. Obraťte se na společnost HEROLD – dětský svět a zahrada s.r.o., která má vskutku bohaté produktové portfolio. Stačí si jen vybrat.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top