Prázdné zdi bývají nudné. Ozdobte si je obrazy

Byt působí bez obrazů neobydleně a chladně. Zdi by rozhodne měly zdobit obrazy, které nás charakterizují jako osobu či rodinu, a které se nám rovněž líbí.

Nový byt potřebuje nejen nový nábytek

Zabydlet se znamená i pověsit si na zeď hezké obrázky. Dnes si často na zeď dáváme krásné fotky sebe a blízké rodiny. Vždy je však hezké je zkombinovat s pěknými plakáty. Do moderních bytů a domů budou hitem ty černobílé. Mnohdy jde o jednoduché perokresby, nebo dokonce motivační citáty či nápisy zdobným písmem. Vždy se oplatí nechat si plakátem připomenout, že se v rodině máme rádi, nebo si popřát hezký den. A i to pěkný obrázek s textem na zdi umí. Černobílé plakáty na zeď jsou velice efektní a někdy stačí, když mají podobu několika slov.

Rekonstruujete? Mrkněte se na zoubek i starým obrázkům

Možná vám na zdi visí staré obrazy po prababičce či po rodičích. Ale pravdou je, že do moderního bytu není volek tahající pluh tím pravým ořechovým. Pro tyto obrazy, pokud jsou vzácnější, vyhraďte místo na jedné obrazové zdi třeba v pracovně. Do obývacího prostoru si však dopřejte takové, které dají vašemu bydlení duši, nebo odráží vaše zájmy.

Efektní obrazy jako dárek

Obrazy mohou být i skvělým dárkem k různým výročím, ale též třeba jako svatební dárky. A nemusí jít o žádné originály. Věnujte personalizovaný plakát na zeď hvězdná mapa oblohy se jmény obdarovaných. Právě tento obraz patří mezi velice žádané svatební dary. Černobílé plakáty nejsou přitom nijak předražené, takže je to malý a současně velký dárek. Váš rozpočet nezruinuje, ale rozhodně udělá obrovskou radost.

Pověs to!

E-shop Povesto.cz nabízí plakáty a obrazy, včetně možnosti koupit si rámy k těmto obrazům. Obrazy si lze vybrat z mnoha oblíbených motivů. Hitem jsou třeba obrazy se zvířaty, ať již v podobě černobílé kresby, tak akvarelu. Nechybí ani roztomilé a líbivé obrazy pro děti, včetně pro dětské pokojíčky používaných samolepek na zeď.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top