Jak probíhá návrh kuchyně od profesionálů?

Čeká vás zařizování nové kuchyně a přemýšlíte, jestli se do něj máte pustit sami, nebo se obrátit na odborníky? Lidé se často bojí, že když se spojí se specialisty, nebudou mít možnost finální vzhled své kuchyně moc ovlivnit. To je ale velký omyl.

Spojili jsme se s firmou Gabon, která nabízí návrhy kuchyní do U, s ostrůvkem, s oknem, spojených s obývákem, malých v bytě, obrovských v rodinném domě a vlastně všech, jaké si vymyslíte. Jak ale takový návrh kuchyně tvoří?

Základem je správné zaměření

Máte-li zájem o návrh kuchyně zdarma, kontaktujte firmu a domluvte si první schůzku. Na tu byste s sebou měli přinést plánek vaší kuchyně s uvedenými rozměry. Pokud je půdorys vaší kuchyně příliš složitý, vy nemáte rozměry a netroufáte si je sami zaměřit, raději se domluvte s odborníky, ať si prostor zaměří sami. Znalost správných rozměrů je pro návrh klíčová.

Na první schůzce proberete vaše představy o kuchyni. Možná sníte o ostrůvku, toužíte po rustikální kuchyni nebo máte nějaké jiné specifické přání. To je důležité zmínit, ať se může vzít v potaz při návrhu.

Profesionálové vás povedou správným směrem

Na některá přání vám profesionálové možná kývnou, jiná se vám budou snažit rozmluvit. Hledejte kompromisy a nestůjte si tvrdě za svým. Lidé, kteří pro kuchyně návrhy tvoří již roky, velmi dobře ví, co se kam hodí a co kde bude fungovat. Poradí vám také s barevným laděním a pravděpodobně vám představí několik vychytávek, které by vás ani nenapadly.

S realizací se začne až po vašem schválení

Až poté, co schválíte návrh kuchyně, případně se doladí detaily, se začíná s realizací. Až do této chvíle tedy máte šanci do všeho mluvit a vyjádřit, co se vám nelíbí. Využijte jí, přece jenom to bude vaše kuchyň. Ve studiu Gabon vám vyjdou vstříc, aby co nejvíce naplnili vaše potřeby. Mimo jiné nabízí i realizaci interiérů, nábytku, dodávají spotřebiče, dřezy apod. Vše od nich dostanete za výhodnější ceny, než kdybyste si to pořizovali sami.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top