Postele z masivu mohou být moderní klasikou, která vydrží dlouhá léta

V posteli trávíme 1/3 života. Kvalitní masivní postel je nezbytnou součástí ložnice. Lidé ale stále více sahají více po kvantitě než kvalitě. Levná postel zastíní nekvalitu, špatný design či dlouhotrvalost.

Jak si vlastně představit masivní postel?

Kvalitní masivní postel je vyrobena z vzrostlého kusu dřeva, do kterého není přidán žádný jiný materiál a látka. Masivní postelí se nenazývají postele z lepeného dřeva, které se vyrábějí z masivních desek, ale dále zpracovávaných pomocí různých látek. Postele sice vytvářejí dojem masivu, ale pravý masiv to není. Proto je třeba pečlivě vybírat, na čem trávíme většinu času.

Materiál masivních postelí

Masivní postele drevko byly odjakživa nejlepší volbou do každého interiéru. Dřevo, které je při jejich výrobě použito, je pečlivě vybíráno a zpracováváno. Borovice má antistatické vlastnosti, čímž je vhodná pro alergiky. Buk je velmi rozšířeným dřevem v oblasti výroby nábytku. Má ideální fyzikální vlastnosti, díky čemuž po něm sahá množství lidí. Bukové dřevo je snadno opracovatelné, přestože je tvrdé a těžké.

Nejen do ložnice, ale také do dětského pokoje

Masivní postele jsou vhodné jak pro děti, tak pro dospělé. Jejich nadčasovým designem s jednoduchým provedením, jsou lehce kombinovatelné s dalším nábytkem. Bát se nemusíte ani o výběr. Dřevěné postele se pyšní svojí všestranností a praktičností.

Pokud potřebujete více úložného prostoru, dobrou volbou jsou postele s úložným prostorem. Dominují svojí velikostí a praktickým složením. Úložný prostor je ve formě zásuvek nebo pod zdvihatelným roštem. Pokud však milujete více kombinací, ideálním výběrem jsou také čalouněné postele, které se neomezují kreativitou. Vybrat si můžete postele s čalouněným čelem v různých barvách a látkách. Pokud jste zastáncem klasiky, sáhněte po masivních vysokých či nízkých postelích. Vydrží roky, jsou nadčasové a pěkné.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top