Originální nábytek s duší? Jedině od truhláře!

Sháníte nábytek do atypických prostor? Nechte si ho vyrobit od truhláře! Víme, kde ho seženete! 

Šikovný truhlář vám vyrobí stůl, židle, kuchyni, vestavěnou skříň, dětský nábytek, postel, zahradní domek i garáž. Masivní a s dlouhou životností. Nábytek stylový vhodný do tradičního interiéru stejně jako nábytek moderní, jenž se může stát ozdobou interiéru novodobého. Truhláři jsou také specialisty na nábytek do zmíněných atypických prostor. Podkrovních bytů, úzkých hal a předsíní. Šikovně ovšem zužitkují i jinak nevyužitý prostor pod schody. Do něj umístí třeba vestavěnou skříň. Především vám ale vyrobí nábytek, který ponese jejich rukopis. Tedy neotřelý a originální. 

Poptávka po truhlářích roste

Ne zrovna dobrou zprávou je, že řemeslníci (včetně truhlářů) se začínají stávat nedostatkovým zbožím. Poptávka po nich proto v závislosti na lokalitě roste. A ti, kteří zůstávají, bývají velmi vytížení. Což však neznamená, že svou práci nevykonávají s láskou a nadšením. Jinak se snad toto krásné řemeslo vyžadující notnou dávku zručnosti a talentu nedá ani vykonávat.

Kde truhláře hledat?

Na začátku se můžete pozeptat po okolí. Má váš soused dobré zkušenosti s nějakým truhlářem? Vezměte si na něj kontakt. Třeba budete spokojení i vy. Hledat však můžete i na internetu. Zadejte si do vyhledávače například pojem truhlářství (okres) Benešov a vyberte takového, jenž bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.

Zajímejte se o výsledky práce

V první řadě se zajímejte o výsledky práce daného truhlářství. Projděte si proto fotografie z realizací. Líbí se vám? Pokud ano, tak truhlářství oslovte a nechte si vypracovat nezávazný rozpočet. Ten se většinou neobejde bez osobní návštěvy a přesného zaměření prostor, pro něž je nábytek určen. Během této návštěvy však také bude prostor pro konzultaci a přesnou specifikaci vašich požadavků. 

Truhlářství se širokou specializací

Pokud truhláři plánujete zadat větší zakázku, například si chcete nechat vyrobit kuchyni, dětský nábytek a šatní skříň, je vhodné se zajímat o truhlářství se širokou specializací. Například v benešovském truhlářství Hopla vyrábějí kuchyně na míru, nábytek do dětských pokojů, ložnic, obýváků, vstupních hal i pracoven. Najdete v něm však i specialisty na vestavěné skříně a stylové kazetové stropy. V případě zařizování celého podkrovního bytu je takové truhlářství jasnou volbou. V podstatě vám jej kompletně vybaví. Originálním nábytkem, který u souseda nenajdete. Volba je jasná, nemyslíte? 

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top