Nechte jaro rozzářit váš interiér

Ať už jste fanda drobnějších kvítků či velkokvětých rostlinných dekorů, nebojte se je použít i v interiéru. Blíží se jaro, které přímo vybízí vyzdobit si květinami také interiér. Přivolejte si domů jaro už nyní, pořiďte si květinové dekorace, jako jsou polštářky, přehozy, obrázky i živé květiny, ať už pokojové či řezané do vázy. Že už jste to zkoušeli, ale jste zahradníci na baterky? Nezoufejte, takových je nás spousta, dělíme se na dvě hlavní skupiny – zálivky a sušilky. Ty první z nás květiny přelívají, až to ty nebohé rostlinky vzdají a raději uhnijí, druhé zase vodou šetří, až své pokojovky dočista usuší.

Jaro v každém pokoji

Pokud jste spíš na dekorace trvalejšího charakteru, potom budou pro vás vhodné také tapety a dekorace s květinovými motivy. Květinové tapety jsou oblíbené obzvlášť v jarní období, bývají barevné, takže interiér rozveselí a prosvětlí. Květinové tapety se hodí do romanticky zařízeného interiéru stejně dobře jako do rustikálního i moderního. Tapety s květinovými motivy patří obzvlášť na jaře k nejoblíbenějším. Na výběr máte z mnoha barevných provedení, tapety s květinami mohou být s opakujícím se vzorem, takže je lze použít na celou stěnu, nebo jsou k dispozici moderní fototapetu s danými rozměry.

Pokud nechcete mít květin na zdi přespříliš, vsaďte na kruhové fototapety, pomocí kterých oživíte každý interiér, aniž by působil přehnaně. Stačí vybrat vhodný dekor, připravit podklad a nalepit. Květinová tapeta se bude perfektně vyjímat v ložnici, na chodbě, oživí pracovnu i obývací pokoj. Ať už máte interiér vybavený v jakémkoli stylu, květinovou dekorační tapetou jeho styl rozhodně podtrhnete. Vyzkoušejte i vy květiny na zdi, abyste vašemu interiéru dodali trochu svěžích barev a veselou jarní náladu. Nechte se unést jarními tóny květinových tapet a vyberte si v našem e-shopu Tapeta-dekorace.cz, nebo nás navštivte v kamenné prodejně ve Frýdku-Místku.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top