Kde si objednat profesionální servis a pozáruční údržbu kávovarů?

Pokud váš kávovar už nepřipravuje kávu jako dříve, nebo pokud nefunguje, jak má, zajistěte mu pozáruční odborný servis nebo opravu od našich techniků.

Dopřejte si kvalitní a chutnou kávu každý den

Kdo by odolal šálku voňavé kávy? Pokud máte doma kávovar, můžete si svou kávu vychutnat prakticky kdykoliv. Jenže chuť i vůni kávy ovlivňuje to, v jakém stavu váš kávovar je. Pokud cítíte, že káva už není tak dobrá, jako dříve, dopřejte svému kávovaru odborný servis.

Proč je důležitá pravidelná péče o kávovar?

Ať už máte poloautomatický nebo automatický kávovar, pravidelná údržba je nezbytná pro jeho správný chod. Většina kávovarů je vybavena automatickým čistícím programem. Ten stačí použít ve chvíli, kdy se rozsvítí signalizační kontrolka. Pro čištění používejte výhradně přípravky určené výrobcem. U pozáručních modelů pak doporučujeme zajistit pravidelné odborné servisy každé 1 – 2 roky. Tak prodloužíte kávovaru životnost o mnoho let.

Objednejte si pozáruční servis svého kávovaru právě teď

Pokud hledáte odborný pozáruční servis kávovarů nebo firmu provádějící opravy kávovarů, obraťte se na naše zkušené techniky. Specializujeme se na kávovary DeLonghi, Philips, Krups, Jura, Saeco, Melitta, Nivona, Siemens a mnoho dalších.

Jak servis probíhá? V požadovaném čase u vás kávovar v Plzni a okolí vyzvedneme zdarma, z okolních měst jej stačí poslat kurýrem. Kávovar zdarma napojíme na diagnostiku. Zjištěné závady vám i s cenovou nabídkou pro opravu obratem zavoláme. Je pouze na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme zpět. Opravu kávovaru zpravidla provádíme do tří dnů.

Co obsahuje servis kávovarů?

Při pravidelných servisech vyměníme těsnění, celý mechanismus odvápníme a vyčistíme, seřídíme mlecí mechanismus, provedeme čištění difuzoru od kávové sedliny a oleje. Nakonec přístroj podrobíme zkouškou těsnosti vodní soustavy. Může se stát, že kávovar se nevyplatí opravit. V takovém případě si u nás můžete vybrat zánovní či repasované kávovary s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top