Začíná léto! Připravte na něj svoji zahradu

Vaše zahrada nemusí být jen zábavným místem pro děti, ale i pro vás. Zatímco caparti budou řádit na skluzavkách, vy se můžete naložit do koupacího sudu, a nejen to.

Zahradní domky pro sauny i grilování

Grilovačka nemusí být jen o jídle, trošku můžete smažit i sebe, samozřejmě nadneseně myšleno. Pokud máte zahradu, tak je logické, že v létě své aktivity přesunete i sem. Pokud jsou ale parna, jistě budete hledat zázemí, kde se schováte před žhnoucími paprsky slunce. Ideální je zahradní domek. Když budete pořádat party a grilovat maso, pak i vaši hosté budou rádi za zázemí, které jim poskytnete. V zahradním domku můžete mít uložené příslušenství jako právě grily, sekačky, kola atd., stejně tak si tam ale lze nechat aplikovat saunu. A venku můžete mít koupací sud, ve kterém se osvěžíte, stejně si lze nechat instalovat hot tube, v němž se zahřejete i v zimě.

Houpačky, skluzavky i workout hřiště

A když jsme u koupání, pak se mrkněme i na zábavu pro děti. To mohou být různé skluzavky, kdy si lze zakoupit k bazénku i mini tobogán. Aby se vaše děti i s kamarády vyřádily, můžete jim pořídit houpačky, dětská pískoviště i workout hřiště. Nemusíte objednávat firmu, aby vám překopala zahradu, dnes existují stavebnice, v nichž jsou předmontované díly, jež složíte sami. Zvládne to skutečně i laik. A nemusíte se bát, všechny stavebnice, jsou kvalitní a bytelné, nechybí zavrtávací kotvy pro stabilitu, mají i bezpečnostní polštářky. Jednotlivé kousky lze modifikovat, když si dokoupíte žebříky, šplhací lana a další prvky. Pokud sháníte takovou výbavu, mrkněte na web Skluzavky.cz, kde se zabývají vlastní výrobou tohoto příslušenství. Poradí vám a v případě potřeby se můžete jet podívat do showroomu v Kutné Hoře, kde si vše osaháte a vyzkoušíte přímo na vlastní kůži.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top