Chcete skončit s kouřením? Pomohou vám elektronické cigarety

Klasické cigarety jsou dnes přežitek. Ovšem je těžké s nimi skončit. Není však složité přejít na variantu elektronickou, která je lepší. Proč?

Jednorázová elektronická cigareta HQD pomůže v odvykání kouření

Běžné cigarety představují monotónní zvyk. Máme je spojené s relaxem, chvílemi pohody. Ten moment, kdy popotáhneme, máme spojený s probuzením, pauzou na oběd, kafíčkem apod. Nejedná se tak o fyzický požitek, ale i psychické uvolnění. Zvykneme si rovněž na to, že v ruce něco žmouláme, vkládáme do úst. Proto je odvykání těžší v tom smyslu, že nám nebude chybět jen ten kouř, ale také tyto fyzické projevy. Z toho důvodu někomu nepomáhají nikotinové náplasti. Co takhle zkusit elektronické cigarety HQD? S nimi je život pestřejší. Nabízí totiž široké množství chutí i vůní, protože aroma se proline celým bytem. Navíc tyto cigarety jsou proti klasickým většinou tolerované v restauracích, autobusech, letadle, kině, kanceláři a jiných uzavřených veřejných prostorech.

HQD elektronické cigarety – výběr

E-cigareta je naplněna liquidem, baterie je nabitá, takže nepotřebujete kabel na nabití, nebudete muset hledat oheň. Po vybití můžete cigaretu vyhodit a vyměnit za nový kus, klidně s jinou příchutí. HQD elektronické cigarety nabízí chutě a vůně jahod, borůvek, melounu, manga i mixy ovoce či energy drinku a mnoho dalších variací. Obsah nikotinu v těchto e-cigaretách je 18 mg/ml. Vydrží až 600 potahů, což dopovídá asi dvěma krabičkám klasických cigaret, takže vyjdou i levněji než klasika. Tento produkt je maximálně spolehlivý, má certifikát o zdravotní nezávadnosti, který vám bez problémů každý poctivý obchodník doloží. Zkuste a sami uvidíte, jak je s nimi život pestřejší. Jako barvy, v nichž jsou tyto e-cigarety vyyhotoveny. Jako chutě a vůně, které nabízí.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top