HHC a kratom. Poznejte je blíže

HHC i kratom se řadí mezi relaxační i povzbuzující prostředky. Jelikož na každého působí jinak, musíte sami vyzkoušet, jaký efekt budou mít na vás.

Co jsou HHC květy?

Zkratka HHC evokuje, že půjde o něco z konopí. Celým názvem hexahydrokanabinol patří do řady kanabinoidů, které mají blahodárný vliv. Mírní bolesti, zlepšují kvalitu spánku, rychle vás zbaví stresu a napětí. Do této sféry počítáme i populární CBD, HHC je však intenzivnější. Stejně jako CBD si můžete zamlsat gumové bonbóny, koupíte si sušinu, HHC květy nebo vapovací pero. Protože má hexahydrokanabinol silnější efekt, doporučujeme zkoušet menší dávky, abyste zpozorovali, jaký účinek má právě na vás. Vraťme se k užívání ve formě kouření. Pokud si koupíte pera, která obsahují e-liquidy, tak ta mohou být jednorázové či plnitelné. U těchto druhů je fajn, že nabízí i bezpočet příchutí jako jahoda, meloun, borůvka, liči, mango, odvážete se i se zmrzlinou, bonbony a různými kombinacemi chutí. Pokud si ubalíte přímo HHC květy, pak jde o rituál, kdy si připravíte svůj „joint“ a jeho vůně se rozline prostorem, kde kouříte.

Znáte kratom tablety?

Kratom je spíš povzbuzující látkou, záleží opět na tom, jak bude působit na konkrétní osobu. A také jsou specifické různé druhy (bílý, zelený, červený, žlutý, hnědý). Kratom samotný lze koupit ve více podobách. Z prášku si uděláte nápoj, můžete jej zalít džusem. Existují však i kratom tablety, v nichž je přesně daná míra 0,5 gramu kratomu. Jen pro vaši představu a případné dávkování prášku uvádíme, že na jeden kilogram vaší váhy připadá dávka přibližně 0,06 gramu kratomu. Běžná dávka kratomu je mezi 2 až 10 gramy. HHC i kratom zakoupíte na Kratomworld.cz, kde pro vás pečlivě vybírají i ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu. „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů,“ prozradili majitelé.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top