Hop a je plot

Samozřejmě je to trochu nadsázka, ale u nás to funguje opravdu rychle. Chcete mít kolem domu nový plot? Stačí si rozmyslet, jaký byste chtěli, my vám připravíme individuální nabídku a pokud si ji odsouhlasíme, vrhneme se na realizaci. O jaký plot tedy jde? Věnujeme se realizacím betonových plotů. Naše ploty jsou vyrobeny z kvalitního betonu, jak sloupky, tak plotové dílce. Beton plotu propůjčuje vysokou pevnost a odolnost. Vydrží bez poškození sloužit velmi dlouho a nevyžadují žádnou údržbu. Velkou výhodou je rychlá montáž.

Blesková montáž

Betonové ploty se montují tak, že nejprve se zaměří umístění oplocení. Podle toho se rozměří poloha jednotlivých sloupků. Na základě toho potom přesně víme, kolik bude třeba sloupků a kolik plotových dílců. Na každý sloupek se vyhloubí jáma potřebné hloubky, sloupek se do ní zasadí, srovná do roviny a zabetonuje. Jakmile jsou sloupky připraveny, přichází na řadu instalace plotových polí. Každé pole se skládá z několika dílců. Jeden je vysoký 50 cm, takže podle požadované výšky se na sebe navrství příslušný počet plotových dílců a po jednom se nasunou do drážek ve sloupcích. Výsledný plot bude vypadat podle vašich představ, protože dekor, barvu, tvar i výšku plotu vybíráte vy.

Že si nedokážete představit, jak by měl plot vypadat? Nezoufejte, přijďte se podívat do vzorkové prodejny v Tupadlech u Čáslavi, nebo využijte vizualizaci na webu. Stačí sem zadat parametry plotu a program vám vykreslí plot kolem vzorového domu. Můžete zde zkoušet různé varianty a porovnávat, až si vyberete tu, která vám vyhovuje. Inspirovat se můžete také již hotovými realizacemi, které najdete v galerii. Máte-li jakýkoli dotaz k betonovému oplocení či realizaci, obraťte se na nás, rádi vám vše zodpovíme. Spolehněte se na profesionály a nechte si váš plot postavit tak, abyste se na něj mohli vždy spolehnout.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top