3 finanční důvody, proč využít profesionální stěhovací služby

Čeká vás stěhování? Ať už se budete stěhovat do nové kanceláře, bytu či domu, vždycky máte dvě možnosti. Buď se přestěhujete sami s pomocí přátel, nebo si pozvete profesionální firmu. Kdo jednou zkusil druhou možnost, ten už by nikdy neváhal utratit peníze za stěhovací služby znovu.

Profesionální stěhovací služby vám sice rozpočet na stěhování prodraží, jenže pouze zdánlivě. Ve skutečnosti stěhováním svépomocí zase tolik neušetříte. Jak je to možné?

1. Nemusíte řešit svačinu ani odměnu kamarádům

Když si pozvete rodinu nebo kamarády, aby vám pomohli, jak se jim odvděčíte? Pokud uvažujete, že každému dáte pár stovek, je absolutní nesmysl neobrátit se rovnou na stěhováky. Nachystáte jim aspoň oběd? A jak, když budete mít všechno nádobí zabalené? Budete muset objednat pizzu či jiné jídlo a to se docela prodraží. Stěhovákům jídlo řešit nemusíte.

2. Neriskujete, že se vám něco drahého rozbije

Troufáte si přestěhovat piano? Tu drahou sochu, co stojí v obýváku? Odborníci si poradí i s těžkými břemeny a pro krajní případy jsou navíc pojištění. Kdyby se tedy během převozu s vaší drahou věcí něco stalo, dostanete finanční náhradu. Pokud byste si věc rozbili sami, ve většině případů máte smůlu – aspoň pokud si neplatíte dobré pojištění.

3. Ušetříte za obalové materiály

Někteří odborníci na stěhování bytů, domů a kanceláří si s sebou nosí i vlastní obalový materiál. Nemusíte díky tomu shánět krabice, které byste po přestěhování vyhodili, ani bublinkovou fólii na zabalení nábytku. Zase ušetříte nějakou tu korunu, a hlavně starosti.

Když si tohle všechno sečtete, zjistíte, že vás vlastně může vyjít profesionální stěhování levně. A kolik takové služby stojí? Záleží, kolik toho stěhujete. Zkuste firmu kontaktovat, určitě vám poradí, kolik stěhováků a jaké auto si máte objednat. Mají bohaté zkušenosti a dobrý odhad.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top