Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Domov má být místem, kam se vždy rádi vracíme. Z toho důvodu bychom si bydlení neměli vybírat jen podle vzhledu a prostorových dispozic bytu, ale též dle lokality. Jelikož se nejedná o malou investici, je třeba zvážit všechna pro a proti. Vsadíte-li na nové byty Praha 3, své volby nebudete litovat.

Novostavby v Praze pro mladé i pro rodiny

Rezidenční byty Praha 3 v blízkosti Žižkova tvoří celkem 11 bytových domů, v nichž se nachází 272 bytů o dispozici 1+kk až 5+kk. Pro zájemce o nevšední styl bydlení jsou tu připraveny 2 ateliéry. Milujete-li prostor, určitě vás zaujmou mezonetové byty o dispozici 4+kk. Novostavby Praha 3 mají max. 6 nadzemních podlaží, tudíž elegantně splývají s okolím. Rovněž si budete moci vychutnat pobyt s rodinou či přáteli na balkoně, terase nebo zahradě.

Bydlení na dobré adrese

Novostavby Praha blízce sousedí s parkem Židovské pece. To je nepopiratelný benefit, neboť se jedná o skvělé místo pro relaxaci po náročném dni. Ve prospěch rezidenčního projektu Byty u parku Na Vackově rovněž hovoří výborná občanská vybavenost a snadná dostupnost do centra. Developerské projekty tohoto typu navrhuje pražské architektonické studio Architecture Interior Project, jež klade maximální důraz na funkční bydlení v kombinaci se synergiemi moderní architektury. Byty Praha Na Vackově volně navazují na již realizované objekty v této lokalitě.

Odhalte všechny výhody bytu ve středu Prahy

Žižkov a jeho okolí vám nabídne nespočet nákupních a kulturních možností, sportovních center, ale též lehce dostupnou lékařskou péči a dostatek škol a školek. Navíc lokalitě současného nákladového nádraží bude dopřána v brzké době modernizace a revitalizace. Žižkov se tak stane moderní a vyhledávanou městskou čtvrtí s bydlením v atraktivní lokalitě.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top