Potřebujete kvalitní lešení? Nekupujte si ho, půjčte si ho

Poradíme vám, kde si půjčit výhodně lešení a jaké lešení se nabízí. Nebudeme si nic nalhávat, lešení patří bezpochyby k nejlepším pomocníkům v případě, že chcete pracovat relativně vysoko nad zemí. Například ve 10 nebo 12 metrech už by byla práce ze žebříku dost nebezpečná, a navíc nekomfortní. Proč si za výhodnou cenu nevypůjčit různá hliníková lešení, která si můžete převést na místo požadovaných prací?

Jaké lešení si lze pronajmout?

Pronájem lešení zahrnuje zejména kategorie hliníková lešení. Vybírat můžete mezi třemi hlavními provedeními, tedy konkrétně mezi lešením úzkým, širokým, nebo lešením pro jednu osobu. Každá varianta má své výhody, i nevýhody. K těm nejpoužívanějším však patří klasické široké hliníkové lešení s šířkou pracovní plochy 1,35 metru. Díky modulárnímu řešení jej navíc můžete snadno roztáhnout jak do výšky, tak i do šířky, takže se skvěle hodí na jakékoliv stavební práce.

A co ostatní příslušenství k lešení?

Obyčejná kostka z hliníku představující lešení je sice velice pěkná a prospěšná věc, ovšem daleko větší přidanou hodnotu dostane až s přimontovaným příslušenstvím. Jedná se zejména o nástavné konzole, vnitřní schody nebo spojovací lávky, díky nimž budete moci pohodlně přecházet mezi jednotlivými segmenty. Chcete-li se pak uchránit před větrem nebo deštěm, doporučujeme pronajmutí stříšky na lešení, která vás navíc ochrání i před spalujícím slunkem.

Lešení pro práci ve výškách

Hliníkové lešení lze sice použít i v exteriéru, ovšem je zde omezeno svou výškou, neboť je jako pohyblivý segment ve vyšších patrech dost nestabilní. Při renovaci fasády si tak raději pronajměte fasádní lešení, s nímž pohodlně dosáhnete až na střechu. Maximální plocha 64 m2 by měla zajistit dostatečný pracovní prostor jak pro vás, tak i vaše dělníky. Fasádní lešení lze navíc relativně rychle složit na přívěsný vozík a uložit jej například do garáže nebo jej můžete převést na jiné pracoviště.

Při práci ve výškách využijte pomoc v podobě lešení. Nemusíte si jej kupovat, neboť se stačí obrátit na renomovanou půjčovnu stavebních strojů a dalšího vybavení.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top