Chystáte se do rekonstrukce koupelny? Přečtěte si tento článek

Rekonstrukce koupelny je často rozsáhlý a složitý projekt, ale pokud je provedena správně, výrazně zvýší hodnotu nemovitosti. Připravili jsme pro vás hned několik praktických tipů, o kterých byste měli vědět ještě předtím, než se pustíte do přestavby.

Vzhledem k tomu, že rekonstrukce koupelny není zrovna levnou záležitostí, je potřeba se na toto důležité rozhodnutí připravit. Cena rekonstrukce závisí na rozsahu prací a použitých materiálech.

Jak dlouho rekonstrukce trvá?

Všechno záleží na rozsahu prací. Pokud se zaměřujete pouze na toaletu a umyvadlo, pak je práce hotová klidně během jednoho až dvou dnů. V případě, že plánujete výměnu obkladů v sprchovém koutu, přesun toalety a podobně, pak proces trvá i několik týdnů. Jestliže hledáte odborníka na rekonstrukce koupelny Brno, pak se vám nabízí Mattes plus.

Co zvážit před zahájením rekonstrukce?

Před zahájením prací byste měli zvážit hned několik klíčových prvků. Přemýšlejte o těchto věcech:

Jaké části koupelny chcete zrekonstruovat?

Pokud je koupelna stará, takže vám nevyhovuje ani po funkční ani designové stránce, pak je nezbytné vybrat si, co všechno plánujete realizovat. Potřebujete položit novou podlahu a nové obklady ve sprše? Chcete vyměnit sprchu? Nainstalovat jinou vanu? Vyměnit toaletu? Přidat další umyvadlo? Přidat více úložných prostor a polic? Rozšířit velikost koupelny?

Jaká je vaše představa?

Důležité je mít jasnou představu o tom, co od své koupelny očekáváte, a to ještě před zahájením prací. Jaké barvy se vám líbí? Už máte vybranou vanu? Umyvadlo? Chcete mít i bidet?

Ať už je ve vašem hledáčku profesionál na rekonstrukce bytu, nebo pouze koupelen, pak vás po všech stránkách nadchne Mattes plus. Podívejte se do fotogalerie této společnosti, kde najdete již zrealizované projekty.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top