Přepravu strojů svěřte do rukou profesionálů AIS EURELO

Těžká průmyslová zařízení, různé výrobní stroje a další specifické nadměrné předměty vyžadují speciální způsob přepravy. V podstatě nezáleží na tom, jestli potřebujete přemístit těžké břemeno v rámci České republiky, nebo do zahraničí, protože o všechno se vám dokáže postarat jeden profesionál, a to společnost AIS EURELO.

Spolehlivost, férovost, rychlost, bezpečnost a důkladnost. Přesně tak by se dal charakterizovat zkušený tým, který stojí za společností AIS EURELO zaměřující se na mezinárodní přepravu. Přemístění celé provozovny tak nebude nic náročného, když budete mít v zádech někoho, kdo vám zajistí i potřebné dokumenty.

Stěhování je spojeno se stresem

Vzhledem k tomu, že přeprava strojů je poměrně časově i fyzicky náročnou záležitostí, nestresujte se. Plánování tak rozsáhlého projektu přenechejte na někoho, kdo vám dokáže na klíč připravit plán cesty a zajistit další služby, vyjednat povolení a podobně.

AIS EURELO má více než čtyřicetileté zkušenosti s logistickými řešeními a mezinárodním stěhováním průmyslových podniků. Zvládne přepravit i natolik specifické stroje, které se používají ve farmacii a laboratořích. Vývoz a stěhování zařízení po celém světě není pro tuto společnost nic cizího.

Jaký je proces plánování?

Všechno se provádí v několika krocích. V první řadě vám AIS EURELO vyhradí projektového manažera, který posoudí komplexně rozsah projektu, na jehož základě stanoví časový harmonogram a datum stěhování.

Projektový manažer se postará v podstatě o všechno od dokumentace přes ochranu zdraví až po certifikace zařízení. Poté dojde k demontáži zařízení, jeho přepravě na místo určení a následné montáži, a to vše za přítomnosti odborníka.

AIS EURELO se nebrání ani velkým stěhovacím akcím. Zvládne vše, a to v globálním měřítku.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top