Dejte příjemné světlo vašemu domovu

Právě v zimním období máme potřebu mít více světla v našich domácnostech.   Abychom si psychicky a fyzicky odpočinuli, musíme mít v interiéru i vhodné osvětlení. Interiérové svítidla dělíme do několika kategorií – svítidla do bytů, kanceláří, domů, průmyslové svítidla a podobně. Velmi oblíbené jsou stropní osvětlení, jež se nacházejí ve výklencích nebo římsách vysoko na stěně či stropu a mají skryté příslušenství. Nádherné lustry a jiné stylové visící stropní svítidla rozličných tvarů a velikostí, nabízejí snadný a bezpečný pohyb po místnosti. Většinou se umísťují do středu místnosti a obsahovat mohou klasické nebo úsporné žárovky.

Stolní lampičky jsou klasikou, která neumírá

Stolní lampičky mají své stále místo 

Malé, praktické, elegantní lampy jsou součástí každé domácnosti nebo kanceláře. Stylové dřevěné stolní lampy nabízejí příjemné osvětlení, máme doma efektní dekorační prvek. Pracovní lampy potřebujeme všichni, neboť trávíme většinu dne u pracovního stolu. Tyto lampy lze jednoduše nastavit a ohnout tam, kde potřebujeme více světla. A kdo by si uměl představit ložnici bez lampiček na nočních stolcích. Poskytují decentní osvětlení nejen ve tmě, vždy jsou po ruce a mohou se kdykoliv vypnout a zapnout, aniž musíme vstát z postele.

Svítíme i v kuchyni a v koupelně

Při nákupu svítidel do kuchyně máme na výběr stropní nebo bodová svítidla. Naopak v případě koupelny si můžeme vybrat kromě předchozích dvou alternativ i svítidla nástěnná, které místnosti dodají šmrnc a autentičtější atmosféru. Trh nabízí množství alternativ a je jen věcí našeho vkusu jak se rozhodneme.

Originální nástěnné osvětlení

Nástěnná svítidla jsou ideálním řešením v případě, že chceme nějakým způsobem ozvláštnit náš byt. Dnes už máme svítidla, které můžeme jednoduše umístit i do těžko přístupných bodů v našem pokoji. A pokud se motivujeme moudrostí starých Egypťanů, zjistíme že můžeme místnost zalít světlem, pomocí jednoduché odrazové síly zrcadel.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top